Nasz zespół

Agencja Gizmo to firma, która od 2016 r. świadczy usługi m.in. z szeroko pojętego managementu dla artystów (m.in. general management, booking management, tour/road management, PR management itd.) i lokali rozrywkowych (general management, management artystyczny, event management itd.) oraz obsługi technicznej.

Od początku działalności zorganizowaliśmy, współorganizowaliśmy lub obsługiwaliśmy kilka tysięcy wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, w których łącznie uczestniczyło ponad milion odbiorców.

Szymon Wiśniewski – manager muzyczny, animator kultury. Właściciel Agencji Gizmo, tour i booking manager zespołu VIDEO. Business Development Specialist w Going. W ciągu ostatniej dekady pracował w kilkunastu klubach o różnym profilu muzycznym jako manager artystyczny i/lub general manager oraz współpracował z wieloma artystami pod kątem bookingów, tour i road managementu. Zorganizował kilka tysięcy imprez kulturalnych, od koncertów, przez taneczne i literackie, po spektakle teatralne. Od kilku lat prowadzi warsztaty dla przyszłych managerów. W przeszłości wokalista, autor tekstów piosenek, dziennikarz. Fan kotów (co widać w logo firmy) i żeglarstwa.

Artyści: Video, Kasia Popowska, Balkanska, Sidney Polak, MroVi Duo, RebelM & June

Kontakt: +48 664 72 00 21, gizmo@gizmo.com.pl

Julia Podlewska – managerka kultury, managerka klubu Scenografia i druga połówka Agencji Gizmo. Zorganizowała wiele wydarzeń, w tym koncertów, imprez, spektakli teatralnych, eventów firmowych targów i wydarzeń dla dzieci. Wyreżyserowała oraz wyprodukowała kilkanaście etiud filmowych i teatralnych. Absolwentka kierunku Wiedza o Teatrze Uniwersytetu Gdańskiego, studentka II roku Zarządzania Kulturą Współczesną Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoją karierę jako event managerka rozpoczęła w jednym z krakowskich lokali w 2021 roku. Od najmłodszych lat zafascynowana teatrem, filmem, a w szczególności pięknie zaaranżowanymi koncertami. Obecnie współpracuje z młodymi artystami rozwijając ich ścieżki kariery.

Artyści: Miłosz Paprocki, Projekt Piazzolla

Lokale: Scenografia

Kontakt: +48 608 425 380, j.podlewska@gizmo.com.pl